Witamy na stronie KGW Mazowsze!

Witamy na stronie KGW Mazowsze!

Serdecznie witamy wszystkich Państwa na naszej nowej stronie! Witryna KGW Mazowsze powstała z myślą o przyszłych i istniejących już Kołach Gospodyń Wiejskich z województwa mazowieckiego. Pragniemy, aby ten portal nas zrzeszał, komunikował oraz dzielił się wiedzą. Treści jakie znajdą Państwo na naszej stronie, to kawał historii i lokalnych tradycji mazowieckich, garść informacji formalno-prawnych oraz wskazówki „Jak założyć koło?” oraz filmy prezentuje zwyczaje Gospodyń Wiejskich i to czym się zajmują.

Dodaj swoje Koło Gospodyń Wiejskich do naszej mapy i razem z nami buduj społeczność KGW Mazowsze.

Głównym założeniem witryny KGW Mazowsze jest umieszczenie wszystkich Kół Gospodyń Wiejskich na interaktywnej mapie naszej województwa, która znajduje się na stronie głównej naszej portalu. Mogą Państwo (za pomocą formularza) zgłaszać swoje lokalne KGW podając takie informacje jak opis / historia Koła, adres oraz główne założenia i cele. Znajdzie się również miejsce na garść fotek! 🙂

Aktualności i wydarzenia związne z Twoim Kołem Gospodyń Wiejskich

Jeśli Twoje Koło jest organizatorem akcji, lub wydarzenia, o którym chcesz poinformować inne KGW również skorzystaj formularza przesyłając zredagowany news oraz zdjęcia. Twój wpis pojawi się w dziale „Wiadomości” portalu KGW Mazowsze, oraz na stronie głównej!